Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Swap Party ve Skautském Institutu vol.2 / Brno

April 23 @ 3:00 pm - April 24 @ 9:00 pm

Dubnové pokračování Swap Party, na které můžete uvědoměle obnovit váš šatník a dát mu tak nové barvy a jarní kousky. Swap bude probíhat jako součást programu Fashion Revolution Weeku, který je globálního charakteru a bude se konat ve více než 100 zemí celého světa paralelně.

Součástí dvoudenního swapu budou také workshopy a improvizovaný fotokoutek, díky kterému se s námi můžete zeptat svých oblíbených značek “Who made my clothes”?
O konkrétní podobě vás budeme informovat během příštích dnů.

Společně tak šlápneme na brzdy rychlé módě a zpomalíme.
Přijměte tedy naše upřímné pozvání do neokoukaných a útulných prostor Skautského Institutu v Brně, kde spolu vytvoříme improvizovaný směnný obchod s šálkem výborné kávy či skleničkou vína.

Měnit lze oblečení, které je nepoškozené, vyprané a vyžehlené. Tedy v takovém stavu, v kterém by Vám samotným udělalo radost. Pozvánka samozřejmě také platí pro maminky, které chtějí oživit šatník svých dětí. Kromě oděvu lze přinést také bižuterii a další oděvní doplňky jakou jsou boty, pásky, šátky a kabelky. Tedy vše, co ve Vašem šatníku nedostává již tolik prostoru, ale stále může udělat radost někomu dalšímu.

Pak tedy stačí už jen přijít s úsměvem na tváři a s 3-12 kousky oděvu (nepočítáme doplňky). Štendry a ramínka pro Vás budou zajištěny.

Swap alá výměnný obchůdek tentokráte bude od 15:00 do 21:00 po oba dva dny.

Oděvy, které nenajdou nové majitele budou darovány do nadačního obchodu Šuplig a Nadace Veronica,.

Moc se na Vás těšíme!

Details

Start:
April 23 @ 3:00 pm
End:
April 24 @ 9:00 pm
Event Category:

Venue

Moravské náměstí 12
Brno 60200,
+ Google Map
Swap Party ve Skautském Institutu vol.2 / Brno