Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Swap Party ve Skautském Institutu vol. 1 / Brno

March 27 @ 3:00 pm - 10:00 pm

Březnové pokračování Swap Party, na které můžete uvědoměle obnovit váš šatník a dát mu tak nové barvy a jarní kousky bude hostit Adu Bartlovou, která je zakladatelku blogu Módní Peklo a v neposlední řadě také autorkou knihy Vše, co jste chtěli vědět o módě. Ada s námi naváže na téma fast fashion vs nakupování na webových portálech s oděvy.

Společně tak šlápneme na brzdy rychlé módě a zpomalíme.
Přijměte tedy naše upřímné pozvání do neokoukaných a útulných prostor Skautského Institutu v Brně, kde spolu vytvoříme improvizovaný směnný obchod s šálkem výborné kávy či skleničkou vína.

Měnit lze oblečení, které je nepoškozené, vyprané a vyžehlené. Tedy v takovém stavu, v kterém by Vám samotným udělalo radost. Pozvánka samozřejmě také platí pro maminky, které chtějí oživit šatník svých dětí. Kromě oděvu lze přinést také bižuterii a další oděvní doplňky jakou jsou boty, pásky, šátky a kabelky. Tedy vše, co ve Vašem šatníku nedostává již tolik prostoru, ale stále může udělat radost někomu dalšímu.

Pak tedy stačí už jen přijít s úsměvem na tváři a s 3-12 kousky oděvu (nepočítáme doplňky). Štendry a ramínka pro Vás budou zajištěny.

Swap alá výměnný obchůdek tentokráte bude od 15:00 do 22:00.

Oděvy, které nenajdou nové majitele budou darovány do nadačního obchodu Šuplig a Nadace Veronica,.

Moc se na Vás těšíme!

Details

Date:
March 27
Time:
3:00 pm - 10:00 pm

Venue

Moravské náměstí
Brno, 60200 Czech Republic
Swap Party ve Skautském Institutu vol. 1 / Brno