TELLMYS – Workshop k mobilní aplikaci pro značky udržitelné módy pod záštitou SLOU

By Fashion Revolution

3 weeks ago

View All Events
18/09/2021 05:00 - 10:00 (America/New_York)
Jatka 78
Address: hala č. 7 Bubenské nábř. 13, Holešovice, 170 00 Praha-Praha 7, Česko

// Workshop pro módní značky, které nemají co skrývat. Na workshopu se naučíte vkládat do aplikace TELLMYS informace o původu Vašich produktů. Takto jim bude vygenerován QR kód na štítek, přes který si poté může zákazník přečíst příběh Vámi vyrobeného kousku.
Cílem projektu je vybudovat informační platformu, která zmapuje příběhy oděvů napříč státy visegrádské čtyřky. Designéři, značky, výrobci a prodejci zde získají příležitost sdílet esenci značky a příběhy konkrétních produktů. Toto sdílení pomůže k posílení důvěry se zákazníkem a pomůže nám k více etickému, transparentnímu a čistému módnímu průmyslu.

TELLMYS
means TELL ME YOUR STORY
and that's what this adventure is about - stories behind our clothing, from people involved in its production to environmental impacts of it. Real and verifiable stories, which cannot be misused thanks to a new and innovative blockchain technology. You can
find more information at www.tellmys.eu.

Workshop je poskytován zdarma, v průběhu workshopu bude účastníkům hrazen společný oběd. Dle budgetu kompenzujeme mimobrněnským účastníkům cestovní náklady. S sebou potřebujete pouze nabitý smartphone.
Registrace:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKty-Nf7u9zjrGzvQZXvmDm0BqaOuT7p_wGEzMFYLWEEu0vw/viewform?fbclid=IwAR0ByiYwWBJi_9tbP7GjwMt21R81Q6hxvLHkH5XRKU8foXjT3jvcyC-r8NE
Aplikace TELLMYS byla vyvinuta odborným týmem slovenské neziskové organizace NITKA o, z. za podpory grantu z Visegrad fund . Fashion Revolution Česká republika je českým partnerem tohoto projektu. Jako další partneři se zapojili National Fashion League Hungary Association (HU) a Slow Fashion Cafe (PL).